قانون جذب زنان

قانون جذب برای رسیدن به معشوق

شما نمی‌توانید مرا متقاعد کنید که قانون جذب ساختگی است. من دیده‌ام که این قانون به طور مداوم در زندگی‌ام کار می‌کند و می‌دانم که در زندگی شما هم بصورت مرتب کار می‌کند. شاید این قانون جذب نیست … شاید این چیزی جز اتصال ذهن و بدن است؛ با این حال، هر چه هست در حال حاضر روی زندگی شما تاثیر می‌گذارد و به نظر می‌رسد که قانون جذب نام خوبی برای آن است.
چند بار گفتید: “من می‌دانستم که این اتفاق می‌افتد!” مگر شما روانشناس هستید؟چگونه می‌توانستید بدانید که آنچه انتظار می‌رفت اتفاق می‌افتد؟ (احتمالا شما به روانشناسی اعتقاد دارید اما به قانون جذب خیر.) خنده دار است که چگونه بسیاری از ما به چیزهای خاصی نظیر: معجزه، مداخلات الهی و یا فراطبیعی اعتقاد داریم، اما به چیزی مانند قانون جذب اعتقاد نداریم. ما انتخاب می‌کنیم و آنچه را که به آن اعتقاد داریم انتخاب می‌کنیم تا در واقعیت تجربه‌اش کنیم. من فکر می‌کنم اگر شما در مورد آن بیشتر فکر کنید، خواهید دید که چیزهای مثبت و منفی را در زندگی خود به صورت مداوم جذب کرده‌اید. جالب است بدانید که بسیاری از افراد موفق به قانون جذب اعتقاد دارند.
قانون جذب می‌گوید: آنچه را که بیشتر در مورد آن فکر می‌کنید به زندگی خود جذب می‌کنید و این یعنی با تمرکز بر موارد مثبت و منفی می‌توانید نتایج مثبت و منفی دریافت کنید. قانون جذب در مورد رخ دادن تجربیاتی در زندگی شماست که با باورهایتان هماهنگ است و انتظارات شما از باورهایتان سرچشمه می‌گیرند.

جذب زنان با قانون جذب

آیا شما از قانون جذب برای جذب زنان استفاده می‌کنید؟
من متخصص قانون جذب نیستم اما اطمینان دارم که قانون جذب، کلیدی موثر برای جذب آنچه می‌خواهید (یا نمی‌خواهید) در زندگی خود داشته باشید؛ است. من تاثیر آن را بارها و بارها در زندگی خود و دوستانم و در زندگی هر کس دیگری دیده‌ام و می‌دانم که در زندگی شما نیز وجود دارد. به عنوان مثال، من دیده‌ام که مردم انتظار دارند بیماری آنها بهبود یابد و سپس بهتر شده‌اند. در حقیقت، من این مورد را در خانواده‌ام دیده‌ام. پدرم، به طرز جادویی خود را در بسیاری موارد درمان می‌کند، زیرا اعتقاد دارد که ذهن‌اش به اندازه‌ کافی قوی است و می‌تواند این کار را انجام دهد. جالب توجه است که او به قانون جذب باور ندارد اما معتقد است که ذهن‌‌اش به اندازه‌ی کافی قدرتمند است و می‌تواند در برابر مسائل جدی که در بدنش اتفاق می‌افتد مقابله کند و او را به سلامتی برساند. من دیده‌ام که مردم انتظار دارند بیمار شوند و حدس بزنید چه اتفاقی می‌افتد؟ آنها بیمار می‌شوند!

پس بهتر است در مورد زنان انتظارات خودتان را بشناسید. آیا انتظار دارید در ملاقات با هر زنی که در زندگیتان ظاهر می‌شود شکست بخورید؟ آیا شما انتظار دارید زنان به خاطر ویژگی‌های جسمی و روحی شما بترسند؟ آیا اعتقاد دارید هیچوقت نیمه گمشده‌ی خود را پیدا نخواهید کرد؟ اگر این طور است شما نتایجی که انتظارش را دارید بدست می‌آورید. ممکن است هنگامی که برای اولین بار با یک زن ملاقات می کنید؛ به عنوان مثال، او بخواهد به شما کمک کند تا واقعیت جذاب خود را ببینید. اما در نهایت به خاطر همان انتظاری که در ضمیر ناخودآگاه شما ثبت شده‌ است، خاموش می‌شود و شما را رها می‌کند. چرا؟ چون خود را لایق آن فرد نمی‌دانستید و انتظار شکست را می‌کشیدید.

چگونه می توان انتظار بیشتری از خود و تعاملات خود با زنان داشت؟

1. به توانایی‌ خود در جذب بیشتر اعتماد کنید. با شناختن طرز فکر زنان و اینکه آنها چه می‌خواهند و چه انتظاراتی دارند و چه چیزهایی برای‌ آنها اهمیت دارد؛ به لطف دانش خود می‌توانید در جذب زنان موفق شوید.

2. بصورت متفاوتی با خودتان صحبت کنید. به عنوان مثال، وقتی از شما بپرسم آیا می‌توانید زن دیگری را که می بینید انتخاب کنید، چه می‌گویید؟ اگر بگویید: “نه، چون …”، شما با روش منفی صحبت می‌کنید. شما باید با خودتان متفاوت صحبت کنید، با خودتان واضح حرف بزنید و بگویید: احتمال دارد زن دیگری را که بهتر است، انتخاب کنم. هنگامی که شروع به گفتگو با خودتان می‌کنید، اعتقادات خود را نسبت به خود و موفقیت خود در جذب یک زن تغییر دهید و انتظار تعاملات و نتایج متفاوت را داشته باشید.

در نهایت قانون جذب اینجا به کار می‌افتد. ذهن به کائنات متصل می‌شود و کائنات نتایجی که انتظار دارید را برایتان رقم می‌زند. اگر شما انتظار شکست عاطفی را دارید، در ایجاد یک رابطه‌ی درست؛ بارها و بارها شکست می‌خورید و تجربیات ناموفقی را به زندگی خود جذب می‌کنید. بنابراین، سعی کنید از خود و تعاملات خود انتظار بیشتری داشته باشید تا نتایج بهتری بگیرید.

منبع: گروه تحقیقاتی نیک جذب

+ تعداد بازدید : 3 |
نوشته شده توسط نیک در جمعه 22 دی 1396 و ساعت 11:37

قانون جذب چیست

جذب ثروت

14نکته درباره‌ی قانون جذب

1- یک صفحه‌ی چشم انداز درست کنید و تصاویر آنچه را می‌خواهید جذب کنید رویش بچسبانید. هر روز با حالتی سرشار از احساس خوب به آن نگاه کنید؛ طوری که انگار همین حالا به هدفتان رسیده‌اید.

2- یک فکر مثبت 100 برابر قدرتمندتر از یک فکر منفی است.

3- روی چیزی که در حال حاضر به خاطر آن سپاسگزار هستید تمرکز کنید تا کائنات چیزهای خوب بیشتری سر راه‌ شما قرار دهد.

4- شما مسئول زندگی خود هستید.

5- ما نیازی به دانستن دلایل احساسات خود نداریم. خیلی ساده است. دو دسته هستند: احساسات خوب، احساسات بد. و احساسات خوب ما را به آرزوهایمان می‌رسانند.

6- احساسات شاد، شرایط شادتر را جذب می‌کند.

7- چیزهایی را که بیشتر دوست دارید بنویسید و آن خصوصیات را در خود ایجاد کنید. اگر فرکانس شما با خواسته‌هایتان مطابقت نداشته باشد؛ ناخواسته‌ها را جذب می‌کنید و در شرایطی که مطابق میل شما نیست باقی خواهید ماند.

8- زندگی می‌تواند و باید فوق العاده باشد و زمانی اینگونه خواهد بود که شما آگاهانه از قانون جذب استفاده کنید.

9- روابط: با خودتان به نحوی رفتار کنید که دوست دارید دیگران با شما رفتار کنند. خود را تسکین دهید که تا ابد خود را دوست دارید.

10- شما می‌توانید شروع به احساس کردن هر آنچه که می‌خواهید کنید. (حتی اگر وجود نداشته باشد.) کائنات به ماهیت خواست و اراده‌ی شما متصل است.

11- زندگی سرشار از فراوانی است.

12- تصمیم بگیرید که چه می‌خواهید. باور کنید که می‌توانید آن را داشته باشید، اعتقاد داشته باشید که سزاوار آن هستید و ممکن است برای شما اتفاق بیفتد.

13- آنچه که در موردش فکر می‌کنید و به آن احترام می‌گذارید دقیقا چیزی است که می‌خواهید.

14- حقیقت این است که بی‌نهایت عشق، ایده‌های خلاقانه، قدرت، شادی، خوشبختی در اطراف شما وجود دارد.

منبع: گروه تحقیقاتی نیک جذب

+ تعداد بازدید : 3 |
نوشته شده توسط نیک در جمعه 22 دی 1396 و ساعت 11:35

قانون جذب برای ازدواج

6 مرحله‌ی فیزیکی برای جذب عشق

کارهایی که می‌توانید در حال حاضر انجام دهید

قانون جذب و عشق

اگر امیدوار هستید با استفاده از قانون جذب به عشقی معتبر و پایدار که همیشه رویای آن را در سر داشتید برسید، بدانید که تنها نیستید. در کنار پول، پیشرفت‌های حرفه‌ای و افزایش کلی اعتماد به نفس، عشق یکی از رایج ترین اهداف افرادی است که به قانون جذب علاقه‌مند هستند. گام‌های فیزیکی خاصی برای رسیدن به عشق وجود دارد که می‌توانید از آن استفاده کنید. در اینجا شش مرحله‌ی اصلی را توضیح می‌دهیم:

مرحله‌ی اول: تصویر سازی، جنس مخالف خود را تصور کنید.

به همان شیوه‌ای که تصور می‌کنید، مثلا پول بیشتری دارید، می‌توانید یک شریک زندگی را تجسم کنید. نیازی نیست که بیش از حد به خصوصیات او فکر کنید. (مانند فکر کردن به رنگ مو، سبک، گروه موسیقی مورد علاقه و غیره). مهمترین خصوصیاتش را در نظر بگیرید. در حقیقت، بهتر است توجه زیادی به جزئیات کوچک و مانند آن نداشته باشید. هیچکس کامل نیست و شما در تلاش برای جذب کسی که فقط روی کاغذ کامل به نظر می‌رسد، نیستید. هدف شما جذب عشق است! بنابراین خیلی روی جزئیات وسواس به خرج ندهید و بیشتر روی این سوالات تمرکز کنید: چه چیزی در مورد او جذاب خواهد بود؟ وقتی کنارش هستید چه احساسی دارد؟ شما با هم چه کار می‌کنید؟ چه توقعی از هم دارید؟

مرحله دوم: تابلو آرزوها را برای عشق درست کنید.

پس از آن که دیدگاهی کلی از شریک زندگیتان در ذهن خود ساختید، ممکن است بخواهید یک یادآوری فیزیکی از آنچه دنبالش هستید، ایجاد کنید. اگر قبلا درباره‌ی قانون جذب خوانده باشید احتمالا با ایده‌ی ایجاد تابلو آرزوها آشنا هستید. این تابلو اساسا تکه‌هایی از تصاویر الهام بخش است که به شما یادآوری می‌کند می‌خواهید به چه چیزهایی برسید. بنابراین، یک تخته یا فضایی روی دیوار خود پیدا کنید و از آن برای نمایش تصاویر (یا موارد دیگر) استفاده کنید تا احساساتتان را به طور فزاینده تری نشان دهید و عشق را به زندگی خود بکشانید. می‌توانید از عکس‌های مجلات یا عکس‌هایی که خودتان گرفته‌اید استفاده کنید. عکس‌های خود را در دنیای طبیعی پیدا کنید. طرح‌های خود را ایجاد کنید یا فقط عباراتی را که احساس واقعی شما را درباره‌ی عشق بیان می‌کند روی تابلو بنویسید. تابلوی آرزوها را در جایی قرار دهید که روزی چند بار چشمتان به آن بیفتد. هر بار که نگاهتان به آن افتاد برای ایجاد احساس خوب و ارتعاش مثبت لبخند بزنید و مطمئن باشید خواسته‌های شما از قبل برایتان حاضر شده‌اند.

مرحله سوم: طوری زندگی کنید که انگار به عشق خود رسیده‌اید.

به عنوان مثال، کارتی را خریداری کنید که رویش نوشته شده باشد: “سالگرد ازدواج‌مان مبارک عزیزترینم” یا یک قطعه طلای کوچک و عاشقانه را که برای روز تولد مناسب باشد انتخاب کنید. علاوه بر این، سعی کنید طوری که انگار در حال حاضر با عشق‌تان هستید؛ زندگی کنید. لبخند بزنید، به موسیقی گوش دهید و اجازه دهید همه‌ی همسایه‌های خوشحال شما را به یاد آنچه که قلباً باور دارید بخشی از زندگی شماست بیندازند. یکی دیگر از جنبه‌های حیاتی زندگی ممکن است تغییر خانه‌ی شما به محلی مناسب برای زندگی با همسری که مایل به جذب آن هستید؛ باشد. شما می‌خواهید فضایی عاشقانه به زندگی خود بدهید و همه چیز نشانگر وفاداری و تعهد باشد. بنابراین، سخت فکر کنید که شریک زندگی شما در کجای خانه و چگونه وقت خود را صرف می‌کند و چیزهایی که برای شخص مورد نظر شما مناسب‌تر است تنظیم کنید. یا لوازم جدیدی خریداری کنید که برای زندگی یک زن و شوهر مناسب است نه یک آدم مجرد. در حالی که منتظر عشق خودتان هستید، می‌توانید بخشی از خانه را بهتجسم خلاق و انجام تمرین‌‌های دیگر خود اختصاص دهید. فنگ شویی توصیه می‌کند که این کار را در گوشه‌ی سمت راست اتاق خواب خود انجام دهید. این منطقه جایی است که شما باید بیشتر وقت خود را در آن صرفتمرین قانون جذب کنید.

مرحله 4. به هرجایی که می‌روید عشق را پخش کنید.

طبق آموزه‌های قانون جذب، نباید بیش از حد تعجب برانگیز باشد که جذب عشق باعث ‌می‌شود شما تبدیل به شخصی دوست داشتنی شوید. و این فقط به اهمیت ابراز احساس عاشقانه مربوط است. کارهایی وجود دارد که هر روز می‌توانید برای گسترش عشق انجام دهید. به عنوان مثال، می‌توانید پولی را برای خیریه‌ای جمع آوری کنید، لباسی زیبا به کسی هدیه دهید. آموخته‌های خود را به دیگران یاد دهید. همه‌ی این اقدامات کوچک باعث افزایش عشق می‌شود و کائنات به احتمال زیاد عشق را به شما بر‌می‌گرداند. برای فرستادن ارتعاش بهتر و دوست داشتنی‌تر، وقت آزاد خود را برای نشان داد حس سپاسگزاری به خاطر یک دلیل خاص؛ به کمک کردن اختصاص دهید. شما می‌توانید به مراقبت از خانه بپردازید و برخی از گلها‌ی باغ‌تان را به همسایه‌ها بدهید. همینطور می‌توانید مهارت‌های جدیدی یاد بگیرید (مانند نحوه برقراری تماس در مرکز خط تلفن بحران). شما با استفاده از مغناطیس همدردی، مهربانی را که در حال تابش آن هستید به سوی خود جذب می‌کنید.

مرحله 5. از محدودیت‌های فیزیکیِ پنهان خلاص شوید.

احتمالا قبلا روی محدودیت‌های ذهنی و احساسی که بین شما و عشق و موفقیت و جذب قرار گرفته‌اند کار کرده‌اید؛ تمرکز فعلی ما روی مراحل فیزیکی است که باید انجام دهید. بنابراین بررسی کنید که آیا در اطراف شما چیزهایی وجود دارند که نقش محدودیت‌های فیزیکی را برای ورود یک فرد تازه به زندگی شما، بازی کنند؟ واضح ترین نمونه‌ها شامل مواردی می‌شود که ممکن است به طور ناخودآگاه نشان دهند شما هنوز با همسر سابق خود زندگی می‌کنید. مانند لباس یا اشیائی که استفاده نمی‌کنید، کتاب‌هایی که به آنها علاقه‌ای ندارید و غیره. اگر بازگرداندن این وسایل به همسر سابق شما ممکن نیست، فکر کنید که چطور می‌توانید از آن به گونه‌ای دیگر استفاده کنید؟ به عنوان مثال، شما می‌توانید آنها را بصورت آنلاین به فروش برسانید و پولش را به خیریه اهدا کنید یا می‌توانید اشیا را به یک فروشگاه بدهید تا آن را با قیمت پایین‌تر به کسانی که نیاز دارند بفروشد. البته، برخی از اقلام گرانبها از گذشته وجود دارند که دل کندن از آن حتی به خاطر جذب عشق جدید می‌تواند بسیار سخت باشد. به عنوان مثال، عکس‌های غیر قابل تعویض، نامه‌های دوست داشتنی قدیمی و یادداشت‌های تعطیلات سالانه را در نظر بگیرید. اگر واقعا نمی‌خواهید اینها را دور بریزید و یا آنها را کنار بگذارید، می‌توانید تلاش‌های فعلی خود را برای جذب عشق جدید نادیده بگیرد و آنها را در جعبه‌ای که قابل مشاهده نیست، قرار دهید. این رویکرد به شما کمک می‌کند تا در آینده هم مانند گذشته فکر کنید. با این حال، اگر متوجه شدید که به اشیاء خاصی احتیاج دارید، چون هنوز می‌خواهید عشق گذشته خود را به یاد بیاورید، ممکن است لازم باشد برای پذیرش عشق جدید به زندگیتان و قبول این واقعیت که به فرد جدیدی نیاز دارید؛ کار بیشتری روی خودتان انجام دهید.

مرحله 6. پیدا کردن یک شی برای اتصال به اهداف خود.

مهم نیست آن شی را در خانه پیدا می‌‌کنید یا چیزی است که از بیرون خریده‌اید. فقط باید چیزی باشد که بلافاصله شما را به یاد همسر ایده‌آل‌تان بیندازد. هرجایی که می‌روید آن را با خود ببرید تا همیشه این واقعیت را به یاد شما بیاورد که احتیاج دارید عشق بورزید. همچنین می‌توانید این شی را در فرایند تجسم خلاق در دست یا دستان خود بفشارید. این کار به شما کمک می‌کند تا به طور مداوم به نیت خود برای آشکار کردن رابطه‌ی جدید و شگفت انگیز، پایبند باشید. هر بار که این شی را می‌بینید، اجازه دهید به شما؛ اعتماد، امید، عشق و شادی را یادآوری کند.

ترجمه: گروه تحقیقاتی نیک جذب

+ تعداد بازدید : 3 |
نوشته شده توسط نیک در جمعه 22 دی 1396 و ساعت 11:33

قانون جذب شخص معين

قانون جذب برای ازدواج با شخص مورد نظر

آیا می دانستید که شما توانایی جذب همسر خود را با تمام ویژگی‌هایی که می‌خواهید دارید؟

چطور این کار را انجام می‌دهید؟

خوب، ابتدا باید دقیقا بدانید که چه می‌خواهید. شما باید فهرستی از همه‌ی چیزهایی را که می‌خواهید همسرتان آنها را داشته باشد بنویسید. می‌توانید چیزهایی مانند عشق ورزیدن، مراقبت، تشویق، صداقت و درستکاری را بنویسید. هرچه را می‌خواهید می‌توانید تصور کنید. فقط شما می‌دانید چه می‌خواهید. به عنوان مثال شما یک همسر جذاب می‌خواهید؛ می‌توانید رنگ چشم، رنگ مو، قد و… را فهرست کنید. اگر با روبه‌رو شدن با بعضی چیزها مشکل دارید؛ به رابطه‌ی قبلی خود فکر کنید و اینکه در آن رابطه چه چیزهایی را دوست نداشتید؛ بعد آنها را به چیزهایی که می‌خواهید تبدیل کنید. اگر شخصی که با شما زندگی می‌کرد، نماد بدبختی بود، در لیست خود بنویسید که می‌خواهید شخص مورد نظرتان شاد باشد. اگر شخصی که با شما بود، به اندازه کافی ماجراجو نبود، در لیست خود، ماجراجویی را بیان کنید. فهرست مخصوص خود را با آنچه می‌خواهید در همسرتان باشد، پر کنید.لیست شما می‌تواند هر قدر که بخواهید طولانی باشد.

لیست من دو صفحه طول داشت. سعی کردم چیزی را از دست ندهم و تصمیم گرفتم اگر روز بعد چیزی به فکرم رسید آن را به انتهای لیست اضافه کنم. شما همیشه می‌توانید چیزی را به لیست خود اضافه یا از آن حذف کنید. این فهرست شماست. مطمئن شوید که این شخص احساس خوشبختی شما را افزایش می‌دهد. کائنات به جای کلمات، به ارتعاش پاسخ می‌دهد. بنابراین وقتی با احساس شادی در راه دلخواه خود تلاش می‌کنید، کائنات ارتعاش شما را دریافت می‌کند و بیشتر از آنچه می‌خواهید به شما می‌دهد. هنگامی که شخص مورد علاقه خود را جذب کرده اید، از تمام صفاتی که فهرست کرده بودید و او همه را یکجا دارد؛ شگفت زده خواهید شد.

در حال حاضر در این بخش که شما اقدام به جذب همسر مورد نظرتان می‌کنید، ابتدا باید بر این باور باشید که شما ارزش آن همسر را دارید. اگر می‌خواهید یک همسر شاد را جذب کنید، ابتدا باید خوشحال باشید. اگر می‌خواهید یک همسر قابل اعتماد را جذب کنید، باید قابل اعتماد باشید. اگر می‌خواهید یک همسر دوست داشتنی را جذب کنید، باید خیلی دوست داشتنی باشید. برای جذب همسر با ویژگی‌هایی که می‌خواهید، ابتدا باید مانند فردی باشید که می‌خواهید جذب شود.

قانون جذب همیشه مردمی را که در یک بازی ارتعاشی هستند با هم ترکیب می‌کند. این جاذبه‌ای مبتنی بر جهان هستی است. به یاد داشته باشید بعدا باید از تخیل خود استفاده کنید، تصور کنید که این شخص در حال حاضر در زندگی شماست. چه احساسی داشتید اگر همین حالا همسرتان درکنارتان بود؟

احساسات خوب بهترین راه برای جذب همه‌‌ی چیزهایی است که می‌خواهید.

بهتر است شخص خاصی را در نظر نگیرید، اجازه دهید قانون جذب فردی را که به آن علاقه دارید، به سمت زندگی شما بکشاند. اما اگر شخص خاصي را در ذهن داشته باشيد مطمئنا اين شخص را به شما جذب می‌کند. همیشه امیدوار باشید که جهان پر از اشخاصی مانند شخصی است که می‌خواهید جذب کنید. پس باید باور کنید که این شخص وارد زندگی شما می‌شود. باید هم اکنون او را ببینید! شما باید چیزهای مثبتی درباره‌ی آن شخص بگویید.مثلا: خوشحالم که همسر رویاهایم را دارم. من او را خیلی دوست دارم. من نمی‌توانم صبر کنم تا به او برسم. این راهی است تا خودتان را در فرایند تفکر مثبت قرار دهید و ارتعاش قوی‌تری به کائنات ارسال کنید.اگر شما طوری رفتار کنید که انگار خواسته‌ خود را بدست آورده‌اید و احساس خوشایندی داشته باشید کائنات بیش از آنچه انتظارش را دارید به شما می‌دهد.

اگر پس از چند روز از خود بپرسید پس کجاست؟ شما به کمبود توجه دارید و کائنات به شما، چیزی را که به آن توجه دارید میدهد؛ کمبود بیشتر، انتظار بیشتر. و اینگونه رسیدن به چیزی که می‌خواهید زمان بیشتری طول می‌کشد. باید باور کنید! این یک واقعیت است که دقیقا همان چیزی را که می‌خواهید دریافت خواهید کرد.

بعضی افراد قادر هستند همسر خود را سریعتر از دیگران جذب کنند؛ بدین معنا که آنها با افکار خود هماهنگ هستند، بنابراین می‌توانند سریعتر به چیزی که می‌خواهد برسند. دیگران زمان بیشتری را برای به دست آوردن هماهنگی با افکار و عقاید خود صرف می‌کنند. این لزوما بد نیست. من می‌دانم گاهی اوقات ما همه چیز را در همین لحظه می‌خواهیم! اما، همیشه بهتر است با آنچه که می‌خواهید، هماهنگی داشته باشید. شما آنچه را که واقعا می‌خواهید جذب می‌کنید.

بهتر است بدانید که چه چیزی را برای اولین بار از شریک زندگی می‌خواهید، و سپس این افکار و احساس خوب را تمرین کنید. هنگامی که احساس خوبی را آغاز می‌کنید آنچه از روابط می‌خواهید، در فردی که تمایل به جذب آن دارید؛ نمایان می‌شود. در مورد چگونگی ظاهر شدن این فرد در زندگی و جایی که قرار است او را ببینید نگران نباشید؛ کائنات مراقب این جزئیات خواهد بود. کائنات مسیری را که او، شما را در آن ملاقات می‌کند انتخاب خواهد کرد. شما فقط نیاز دارید روی چیزی که از شریک زندگیتان می‌خواهید متمرکز شوید و بدانید که شایستگی داشتن هر چیزی را دارید.

برخی از راه هایی که به شما تا زمانی که به هدفتان برسید انگیزه می دهند عبارتند از: تماشای فیلم‌های عاشقانه با پایان خوش. ندیدن فیلم‌هایی با مضمون خیانت و پایان کوبنده و تلخ. گوش دادن به آهنگهای عاشقانه. انجام بازی‌های شاد. ساخت پوستر با عکسهایی از زوجهای دوست داشتنی، نوزادان کوچک، تصاویر عروسی. رفتن به بازار و انتخاب حلقه‌ی ازدواج. استفاده از عبارات تاکیدی مثبت.

عبارات تاکیدی مثبت را روی تابلوی آرزوهای خود بچسبانید و آن را جایی قرار دهید که روزی چند بار ببینید. عباراتی مانند: “من شایسته تمام آنچه که می‌خواهم هستم.” شما فقط باید با احساس خوب به آنچه می‌خواهید جذب کنید فکر کنید و اجازه دهید آن چیز وارد زندگی شما شود.

کائنات( به لطف خدا) سخاوتمند است. بنابراین خوشحال می‌شود وقتی ما در حال تلاش برای جذب همسر یا هر چیز دیگری هستیم، هرآنچه را که می‌خواهیم به ما بدهد.

ترجمه: گروه تحقیقاتی نیک جذب

+ تعداد بازدید : 4 |
نوشته شده توسط نیک در جمعه 22 دی 1396 و ساعت 11:32

راهنمای کامل قانون جذب

چگونگی آشکار شدن زندگی رویایی شما

راهنمای کامل قانون جذب
راهنمای کامل قانون جذب

هنگامی که در مورد موفقیت با قانون جذب یا راز می‌شنوید، احتمالا شاهد شخصی پرشور و هیجان هستید که آنچه را به نظر جادویی و غیرممکن می‌آید، توصیف می‌کند .برای دریافت پاسخ تمام سوالات خود در مورد قانونجذب، ساز و کار این سیستم به ظاهر جادویی و اینکه واقعا چگونه کار می‌کند، ادامه مطلب را بخوانید.

طرفداران قانون جذب به شما می‌گویند که رویاهای خود را به راحتی بدست می‌آورند و باور‌های مثبت باعث می شود که این اتفاق بیفتد. اما قانون جذب چگونه کار می‌کند؟ و چرا اینقدر مرموز است؟ در پایین راهنمای گسترده‌ای از جذب ارائه شده است.

این راهنما چه چیزی به شما میدهد؟

ساز و کار این سیستم به ظاهر جادویی را به شما نشان می‌دهد. پاسخ تمام سوالات خود را درباره‌ی قانون جذبدریافت می‌کنید و متوجه می‌شوید چطور کار می‌کند. در مورد دستاوردهای ممکن از طریق این سیستم، از جمله: عشق، پول و سلامت، همه چیز را می‌گوید. در نهایت، ما هر مرحله از قانون جذب را با تمرینات دقیق و دستورالعمل‌هایی برای اطمینان از موفقیت شما به شما تحویل می‌دهیم. بنابراین، به پشتی صندلی تکیه دهید، آرامش خود را حفظ کنید و آماده باشید تا همه چیز را درباره رمز و راز و سحر و جادو پشت سرتان بگذرانید!

چه چیزی یاد میگیرید:

قانون جذب چیست؟

قانون جذب چگونه کار می‌کند؟

3 آزمایش علمی قانون جذب

چگونه از قانون جذب استفاده کنید (و برای چه چیزی)؟

4 مرحله برای کار با قانون جذب

تمرین ها و نکاتی برای استاد شدن در قانون جذب

سوالات متداول در مورد قانون جذب

قانون جذب چیست؟

اپرا وینفری در مصاحبه‌ای با لری کینگ، توضیح داد که قانون جذب به موفقیت او در زندگی منجر شد. در واقع، اپرا اعتبار خود را از قانون جذب می‌داند. او تنها شخص معروف موفقی نیست که از این سیستم استفاده می‌کند. ویل اسمیت، جیم کری و آرنولد شوارتزنگر و… همگی با قانون جذب کار کرده‌اند و به موفقیت رسیده‌اند.

تعریف قانون جذب

باور کنید یا نه، قانون جذب یک آیین پیچیده‌ی سحر آمیز نیست که نیاز به آموزش رمز و راز یا دستور مخفی در یک مدرسه باستانی، داشته باشد. در واقع، قانون جذب یک اصل جهانی ساده و غیر قابل تغییر است.

قانون جذب چیست
قانون جذب چیست

به قانون جاذبه فکر کنید

اگر اسکناسی از روی سقف پرت شود روی زمین می‌افتد. سعی کنید از نیمکت خود بپرید، سقوط خواهید کرد.جاذبه قانونی غیرقابل تغییر در جهان ماست. اعتقاد به قانون جاذبه مهم نیست – مهم این است که چیزها هنوز هم سقوط خواهند کرد و ممکن است پس از سقوط باز بیفتند. به هر حال اعتقاد به قانون جاذبه به شما امکان می‌دهد تا اتفاقی که خواهد افتاد را پیش‌بینی کنید و انتظارش را داشته باشید. قانون جذب نیز به همین شیوه عمل می‌کند.

چیزهایی که درون جهان ما هستند تمایل به مهاجرت به سوی چیزهای دیگر را دارند. ما از کلمه “چیزها” در اینجا استفاده می‌کنیم زیرا این قانون شامل افکار، احساسات، افراد، اشیاء و همه چیز دیگر که در جهان ماست، می‌شود.این یک اصل جهانی است، بنابراین برای همه چیز اعمال میشود.

به آن باور داشته باشید یا نه چیزی تغییر نمی‌کند؛ جذب همواره کار خودش را انجام می‌دهد. این یک اصل جهانی ساده است. با این حال، اگر آن را باور کرده باشید و با آن مواجه شوید، می‌توانید اتفاقی که برای‌تان می‌افتد را پیش بینی کنید و انتظارش را داشته باشید. آگاهی شما از قانون جذب می‌تواند بر زندگی شما تأثیر بگذارد.

قانون جذب چگونه کار میکند؟

درست همانطور که توضیح چرایی قانون گرانش پیچیده و دشوار است (مگر اینکه شما یک فیزیکدان باشید.)، چرایی قانون جذب نیز پیچیده است. در حقیقت، جاذبه هنوز هم رمز و رازی برای دانشمندان دارد. ما درک می‌کنیم که گرانش یا جاذبه مانع از معلق ماندن ما و همه‌ی چیزهای دیگر در زمین می‌شود، اما توضیح اینکه دقیقا از چه ماده‌ای بوجود آمده، پیچیده است. قانون جذب بسیار مشابه آن است. اگرچه لزوما نمی‌دانیم چگونه تمام قوانین جهان هستی را تعریف کنیم اما کارایی آنها را درک می‌کنیم. با خواندن ادامه مطلب درباره‌ی این قانون جهانی و نحوه اعمال آن روی زندگی خودتان یاد می‌گیرید.

رابطه شما با جهان هستی

برای درک قانون جذب، به دیدگاه‌ خود نسبت به رابطه‌تان با جهان هستی توجه کنید. به عبارت دیگر، باورهای‌تان را درباره‌ی چگونگی برقراری ارتباط با کائنات بررسی کنید. به نظرتان کائنات چگونه با شما ارتباط برقرار می‌کند؟ آیا اعتقاد دارید که می‌توانید محیط اطراف خود را تحت تأثیر قرار دهید تا آنچه می‌خواهید برای شما اتفاق بیفتد؟ یا باور دارید که شرایط، سرنوشت شما را تعیین می‌کند؟

برخی از افراد بر این باورند که محصولی از چیزهایی هستند که برای‌شان اتفاق افتاده است و معتقدند کنترلی روی زندگی خود ندارند. آنها باید بدانند که دارای یک کنترل درونی هستند. قانون جذب به این شیوه عمل می‌کند. حقیقت این است که افکار و احساسات شما بر حوادثی که در اطراف شما رخ میدهد تاثیر میگذارد. تغییر در دیدگاه و درک درستی از ارتباط شما با جهان هستی، می‌تواند شروعی باشد برای جذب چیزهای بهتر به زندگی شما.

این سحر و جادو نیست، علم است.

در این مرحله هنوز هم ممکن است اعتقاد داشته باشید این اصل جهانی – که جذاب به نظر می‌رسد – جادویی و در نتیجه، غیر واقعی است. شاید این به این دلیل است که ما در مورد مفاهیم غیرقابل لمس مانند افکار و احساسات صحبت می‌کنیم. حداقل با گرانش، سیب پرتاب شده به هوا به زمین می‌افتد. ممکن است آن را درک نکنید، اما می‌توانید جلوه‌های بصری و فوری را تجربه کنید.

دشوار است تصور کنید که افکار و احساسات می‌تواند بر جهان اطراف ما تأثیر بگذارد. اما خوشبختانه، پیشرفت‌های تکنولوژی و علم ما را قادر می‌سازد تا به طور چشمگیری و بلافاصله اثرات افکار را تجربه کنیم. درست مانند تماشای سقوط سیب، آزمایش‌هایی وجود دارد که اثرات فوری افکار و احساسات را نشان می‌دهد.

باور کنید یا نه، حجمی از آزمایشات علمی برای اثبات این که اندیشه‌های ما به تنهایی اثرات فوری و ملموس بر خود و محیط اطراف‌مان دارند؛ انجام گرفته است. خوشبختانه، ما خلاصه‌ی برخی از مطالعات عمده را برای شما بیان می‌کنیم.


1- مدیتیشن گروهی

در تابستان 1993 در واشنگتن 4000 نفر 4 ساعت در هر روز برای کاهش جنایت و افزایش صلح و عشق مدیتیشن کردند. گروهی از دانشمندان و پژوهشگران تمام متغییرهای قابل تصور را در رابطه با کاهش جرم و جنایت طی 5 سال قبل از مدیتیشن گروهی را بررسی کردند. مانند(دما، رطوبت هوا و…) هیچکدام از اینها تاثیر محسوسی روی کاهش جرم و جنایت در واشنگتن نداشت.

نتیجه

در یک ماهی که مدیتیشن انجام گرفت 25 درصد جرم و جنایت در واشنگتن کاهش یافت.

بطور علمی ثابت شد که اندیشه ی گروهی مثبت می تواند روی تغییر رفتار بدخواهانه ی اشخاص اثر بگذارد.

2- آزمایش پیری

در سال 1979 مطالعه ای روی افراد 70-80 ساله انجام شد. و تفاوت بین به خاطر آوردن جوانی و تجسم و دوباره تجربه کردن جوانی بررسی شد.

گروهی درباره ی روزهای جوانی صحبت می کردند و گروه دیگر وانمود می کردند جوان هستند و مانند جوانان فعالیت می کردند.

نتیجه:

علائم سالخوردگی در کسانی که بدن خود را جوان تصور کردند معکوس عمل کرد!

قدرت بینایی و شنوایی: بهبود یافت.

فشار خون: پایین آمد.

ورم مفاصل: کاهش یافت.

در کل عملکرد بدنشان بهتر شد.

صرفا به خاطر تصویر سازی جوانی خود، جسم سالخورده آنها در واقعیت، معکوس عمل کرد. این اتفاق را قوه ی تخیل و اندیشه ی آنها ساخته بود.

3- آزمایش آب

آزمایش مشهور دکتر ماسارو ایموتو

تفکر یا خواندن کلماتی مانند: عشق، شادی، صلح، نفرت، ترس، عصبانیت و… بر آب و بعد از آن منجمد کردن آن و عکس گرفتن از بلورهای یخ.

نتیجه:

کلماتی مانند عشق، شادی، صلح: بلورهایی متقارن و زیبا تشکیل داده بود.

کلماتی مانند نفرت، ترس، عصبانیت : بلورهایی از هم گسیخته و شکسته ساخته بود.

قصد ما می تواند جهان پیرامون ما را تغییر دهد.

چگونه و برای چه چیزی از

+ تعداد بازدید : 6 |
نوشته شده توسط نیک در جمعه 22 دی 1396 و ساعت 11:30

قانون جذب کائنات

قانون جذب کائنات، کائنات به تمام مخلوقات خداوند گفته می شود که با نظمی خاص و تغییر ناپذیر در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. در واقع به قوانین حاکم بر جهان هستی که این نظم را ایجاد می کند، کائنات گفته می شود. و این قوانین خلل ناپذیر توسط خداوند خلق شدند. قوانینی مانند قانون جاذبه یا جذب.

7 مرحله برای رسیدن به هر چیزی که می‌خواهید – از جمله پول

یکی از دلایلی که اکثر مردم به خواسته‌های خود نمی‌رسند، این است که آنها گام‌های حیاتی آشکار کردن خواسته‌ها و ایجاد هماهنگی با کائنات را نمی‌دانند. در اینجا هفت گام موثر برای آشکار شدن چیزی که می‌خواهید را می‌خوانید.

قانون جذب کائنات
قانون جذب کائنات

مرحله 1: برای خود روشن کنید چه می‌خواهید.

اگر دقیقا نمی‌دانید چه می‌خواهید؛ نمی‌توانید کارهایی که برای اتفاق افتادن خواسته‌تان لازم است انجام دهید. برای آشکار کردن چیزی، شما باید دقیقا بدانید که چه می‌خواهید. این به این معنی است که شما باید ویژگی‌های خواسته خود را به صورت واضح بیان کنید. طوری که انگار آن چیز بصورت سفارشی برای شما ساخته شده است. برای شروع این مرحله، لیستی از 20 تا 25 مورد را که می‌خواهید به آن برسید؛ ایجاد کنید. و خصوصیات مثبت هر مورد را کنارش بنویسید. (ممکن است به جای کلمات از تصاویر استفاده کنید.) “من یک ماشین می‌خواهم.” این جمله خیلی کلی است. برای مثال اگر بگویید: “من یک پژو 206 که کمتر از 600 کیلومتر کار کرده است و قیمتش کمتر از 25 میلیون تومان است؛ می‌خواهم.” رسیدن به آن بسیار ساده‌تر می‌شود. همانطور که لیست خود را ایجاد می‌کنید، مجوز دریافت خواسته‌هایتان را صادر می‌کنید.

مرحله 2: خواسته خود را با کائنات در میان بگذارید.

هنگامی که لیست خود را آماده کردید، وقت آن است که فرکانس خود را به کائنات بفرستید و آنچه را می‌خواهید؛ درخواست کنید. هنگامی که خواسته شما برای کائنات روشن می‌شود به راحتی می‌تواند برای آشکار شدن آن در زندگیتان به شما کمک کند. اگر خواسته خود را بیان نکنید، باز هم سعی خواهد کرد که به شما کمک کند، اما خواسته شما را حدس می‌زند و ممکن است آن چیزی نباشد که واقعا می‌خواهید.

راه‌های زیادی برای ارسال فرکانس مثبت به کائنات وجود دارد مانند: عبادت، مدیتیشن، تجسم خلاق و دعا. نوشتن نامه‌ای به کائنات راه ساده‌ای برای رسیدن به خواسته‌هایتان است. هر روز به کائنات بگویید چه چیزی را می‌خواهید؛ این کار به واضح‌تر شدن خواسته‌ی شما کمک می‌کند.

مرحله 3: فعالیت‌هایی را برای رسیدن به اهداف خود انجام دهید.

آشکارسازی اهداف؛ هنر هماهنگی با کائنات است. کار روی اهداف‌تان شانس شما را برای دریافت آنچه می‌خواهید افزایش می‌دهد. همچنین سرگرم کننده نیز هست. 3 کاری را که همین امروز برای نزدیک شدن به هدف خود می‌توانید انجام دهید بنویسید. اگر نمی‌دانید چه کاری باید انجام دهید، از Google استفاده کنید. به احتمال زیاد کسی با همین مشکل مواجه شده است و درباره آن نوشته است. به خودتان اجازه دهید از آنچه که دیگران انجام دادند؛ الهام بگیرید. اقدام کنید و تا رسیدن به هدف خود این فعالیت‌ها را ادامه دهید.

مرحله 4: جریان را در دست بگیرید.

همانطور که در جهت رسیدن به اهداف خود تلاش می‌کنید ، ممکن است دلسرد و نا امید شوید. اگر با خود در جنگ هستید و شک دارید که خواسته‌تان اتفاق بیفتد؛ به این روند اعتماد ندارید. هنگامی که شما درباره‌ی چگونگی آشکار شدن خواسته‌ها؛ سوال می‌کنید، به کائنات می‌گویید که هیچ چیز اثبات نمی‌کند که این فرایند کار می‌کند. در اینجا قانون جذب با فرستادن تجربیات، شما را متوقف می‌کند و باعث می‌شود گیر بیفتید. برای آشکار شدن خواسته‌ها، باید به این روند اعتماد کنید. هر زمان که تردید کردید به خودتان بگویید: “هر روز به اهداف خود نزدیک‌تر می‌شوم. کائنات پشت من است و این عالیست. “تا زمانی که این جریان را باور کنید، این عبارت را تکرار کنید.

مرحله 5: پذیرش و تایید آنچه دریافت می‌کنید.

کائنات همیشه به شما کمک می‌کند، ممکن است به راحتی نشانه‌ها را از دست بدهید. (به خصوص وقتی که به روش‌های غیر منتظره‌ای ظاهر می‌شوند.) هنگامی که شما شروع به تایید و دریافت علائم از کائنات می‌کنید، کائنات بیشتر از آنچه را که می‌خواهید به شما می‌دهد. راه خوب برای شروع این مرحله این است که مدارک و شواهد را در پایان روز در یک دفترچه بنویسید. هر چیزی را که در طول روز رخ داده است و شما را به هدفتان نزدیک می‌کند یادداشت کنید. به عنوان مثال: اگر سعی می‌کنید از بدهی خلاص شوید و بانک سود وامش را با شرایطی به شما می‌بخشد؛ این نشانه‌ است و یعنی به زودی بدهی خود را به صورت کامل می‌پردازید. نشانه همینطور می‌تواند یک نقل قول الهام بخش باشد که در تلگرام یا اینستاگرام با آن رو به رو شده‌اید.

مرحله 6: ارتعاش خود را بالا ببرید.

با توجه به قانون جذب، شما آنچه را که می‌فرستید، جذب می‌کنید. برای جذب بیشتر آنچه که می‌خواهید، بایدارتعاش خود را بالا ببرید. ارتعاش‌ها مانند سیگنال‌های رادیویی کوچک شما هستند که به طور مداوم به کائنات فرستاده می‌شوند. شما باید سیگنال خود را با یک فرکانس قابل قبول مانند مثبت ماندن و سپاسگزاری دریافت کنید. و آنچه که همه باید انجام دهید این است که احساس شادی کنید. روزی حداقل 10 تا 15 دقیقه وقت بگذارید و کاری را که باعث می شود احساس خوبی داشته باشید، انجام دهید. این کار می‌تواند هر چیزی باشد مانند تماشای یک ویدیو کوتاه، ورزش یا تفکر. به شما اطمینان می‌دهم با این کار می‌توانید ارتعاش خود را بالا ببرید. به خاطر داشته باشید که خلق و خوی ناخوشایند بدان معنی است که شما رفتار ناخوشایند بیشتری را به سوی خود جذب می‌کنید. مثبت ماندن ساده ترین راه برای مطمئن بودن از بدست آوردن چیزهای خوب است.

مرحله 7: مقاومت خود را از بین ببرید.

اگر هنوز به چیزی که می‌خواهید نرسیده‌اید، احتمالا شما در برابر دریافت آن مقاومت می‌کنید. شک و تردید، درد، تعویق، نا امیدی، اضطراب، ترس، تاسف و تحقیر همه‌ی اینها نوعی مقاومت و کاملا طبیعی هستند. وقتی متوجه مقاومت‌های ذهنی شدید، آرامش خود را حفظ کنید؛ نفس عمیق بکشید و بگویید: “من در برابر موهبت‌هایم مقاومت نمی‌کنم. من سزاوار بهترین‌ها هستم. من همه‌ی موهبت‌هایم را می‌پذیرم.” رسیدن به اهداف‌تان 100٪ امکان پذیر است، اما برای انجام این کار باید از تمام مراحل استفاده کنید.

مرحله 1: برای خود روشن کنید چه می‌خواهید.

مرحله 2: خواسته خود را با کائنات در میان بگذارید.

مرحله 3: فعالیت‌هایی را برای رسیدن به اهداف خود انجام دهید.

مرحله 4: جریان را در دست بگیرید.

مرحله 5: پذیرش و تایید آنچه دریافت می‌کنید.

مرحله 6: ارتعاش خود را بالا ببرید.

مرحله 7: مقاومت خود را از بین ببرید.

نویسنده: Nathalie Guerin

ترجمه: گروه تحقیقاتی نیک جذب

+ تعداد بازدید : 2 |
نوشته شده توسط نیک در جمعه 22 دی 1396 و ساعت 11:27
حل المسائل مقدمه ای بر روش اجزاء محدود ردی

حل-المسائل-مقدمه-ای-بر-روش-اجزاء-محدود-ردیویرایش سوم کتاب “مقدمه ای بر روش اجزاء محدود” نوشته ی پرفسور برجسته، جی. ان. ردی، بروزرسانی ای از محبوب ترین کتاب مرجع موجود برای المان محدود است. متن این کتاب مانند نسخه های قبلی آن دارای رویکرد مفهومی قوی، بررسی مفاهیم ریاضی دقیق و ارائه ی رویکرد کلی در زمینه های کاربردی مهندسی است. این کتاب بخاطردانلود فایل

جزوه آموزش علائم و استانداردهای نقشه خوانی صنعتی

جزوه-آموزش-علائم-و-استانداردهای-نقشه-خوانی-صنعتیجزوه آموزش علائم و استانداردهای نقشه خوانی صنعتی(سیستم های ابزار دقیق) ؛ مهندسان،اوپراتورها و تکنسین های حاضر در مراکز صنعتی همانند نیروگاه ها،پتروشیمی ها،صنایع آلومینیوم سازی،ماشین سازی و ... موظف به فهم نقشه های و شناخت و درک تمامی علائم کاربردی در کار خود هستند و ...دانلود فایل

پیچ و مهره طراحی شده در سالیدورک

پیچ-و-مهره-طراحی-شده-در-سالیدورکدانلود پیچ و مهره طراحی شده در سالیدورک؛ طراحی 3 بعدی پیچ و مهره با استفاده از نرم افزار سالیدورک طراحی قطعات و آماده رندرگیری و اجرا با استفاده از نرم افزار های کتیا و سالیدورک SOLIDWORKS و CATIAنرم افزار کاربردی در رشته مکانیک و طراحی قطعات در اکثر رشته های مهندسیدانلود فایل

پاورپوینت حافظه و انواع آن در كامپیوتر

پاورپوینت-حافظه-و-انواع-آن-در-كامپیوتردانلود پاورپوینت حافظه و انواع آن در كامپیوتر؛ حافظه با هدف ذخیره سازی اطلاعات ( دائم ، موقت ) در كامپیوتر استفاده می گردد. انواع متفاوتی از حافظه دركامپیوتر استفاده می شود قسمتی از متن: استفاده از حافظه صرفا" محدود به كامپیوترهای شخصی نبوده و در دستگاههای متفاوتی نظیر : تلفن های سلولی، PDA ، رادیوهدانلود فایل

پاورپوینت نگاهی گذرا بر mpls

پاورپوینت-نگاهی-گذرا-بر-mplsقسمتی از متن: امروزه سرعت بیشتر و کیفیت سرویس بهتر مهمترین چالش های دنیای شبکه می باشند. تلاشهای زیادی که در این راستا انجام گرفته، منجر به ارائه فنآوری ها، پروتکل ها و روشهای مختلف مهندسی ترافیک شده است.در این پاورپوینت به معرفی MPLS که به عنوان یک فنآوری نوین توسط گروه IETF ارائه شده است، خواهیم پدانلود فایل


برچسب ها : حل المسائل ،
+ تعداد بازدید : 3 |
نوشته شده توسط نیک در جمعه 22 دی 1396 و ساعت 11:24

قانون جذب برای رسیدن به معشوق

قانون جذب برای رسیدن به معشوق

قانون جذب برای رسیدن به معشوق

چگونه با استفاده از قانون جذب فردی خاص را پیدا کنیم؟

قانون جذب قوی ترین قانون جهان است که زندگی شما را اداره می‌کند. شما می‌توانید کیفیت زندگی خود را با استفاده از این قانون به نحوی عاقلانه بهتر کنید. می‌توانید همه‌ی چیزهایی را که مایل به تجربه‌‌ی آن هستید، با ارسال فرکانس مشابه بدست آورید. قانون جذب به آشکار شدن شخص شایسته‌ی شما در رابطه‌ای جدی مانند ازدواج کمک می‌کند. هنگامی که این قانون را با روش صحیح و با سطح آگاهی درست به کار بگیرید، می‌توانید فرد خاصی را که مایل به ازدواج با او هستید به زندگیتان جذب کنید. هنگامی که فرد خاصی را بدون هیچ قید و شرطی دوست دارید و او بی اطلاع است، می‌توانید با استفاده از این قانون او را مجذوب خود سازید.

شما می‌توانید با تمرکز روی خودتان و ارسال ارتعاش مثبت، فردی را که دوست دارید جذب کنید. فرض کنيد شخص خاصي را نمي‌شناسيد، اما از شخصيت کسی که در آينده وارد زندگیتان می‌شود آگاه هستید؛ یعنی به وضوح می‌دانید که دوست دارید او چه ویژگی‌هایی داشته باشد. مانند: ایمان،خوش رویی، وفاداری، اعتماد و غیره. بعد از آگاهی باید به صورت ذهنی، احساسی و معنوی همین خصوصیات را در خودتان بپرورانید. شما باید روی خودتان به عنوان شخصی سزاوار داشتن آن فرد خاص، کار کنید تا با استفاده از قانون جذب او را مجذوب خود سازید.

اکثر مردم این قانون را به شیوه‌ای نامناسب استفاده می‌کنند. دلیل اصلی آنها عدم آشکار کردن چیزی است که مایل به تجربه‌ی آن در زندگی فیزیکی خود هستند. به عنوان مثال شما می‌خواهید یک فرد مهربان و شیک پوش و راستگو را به زندگی خود جذب کنید و خودتان خشن، بد لباس و دروغگو هستید. در این حالت فقط کسی مثل خودتان را به زندگیتان جذب می‌کنید. برای تغییر این وضعیت فقط یک راه وجود دارد؛ ویژگی‌های مورد پسندتان را ابتدا در خودتان ایجاد کنید.

شما باید روی خودتان تمرکز کنید و عزت نفس و ارزش خود را بالا ببرید. وقتی پرتوهای مثبت را منتشر می‌کنید؛ اگر ارتعاش مثبت شما با آن شخص خاص هماهنگ شود، جذب آن شخص تضمین شده است. فقط زمانی می‌توانید آن فرد را به زندگی خود جذب کنید که فرکانس‌های مثبت شما با او همسو باشد. گاهی اوقات باورهای خودمحور منفی، تجارب منفی گذشته، دایره‌ی دوستان منفی، خویشاوندان منفی یا تهدید منفی والدین می‌تواند انسداد بزرگی برای ظاهر شدن یک فرد خاص در زندگیتان باشد. همیشه یک روش خاص برای برنامه‌ریزی ذهن ناخودآگاه به شیوه‌ای مثبت وجود دارد. هنگامی که شروع به عشق ورزیدن بدون قید و شرط به خود کنید و قبول کنید معتبر هستید، به مغناطیسی زنده برای جذب خواسته‌هایتان تبدیل می‌شوید.

شما باید در طول فرآیند ظهور خود را از همه‌ی افراد منفی دور نگه دارید. چون آنها مقدار زیادی انرژی منفی برای مسموم کردن ذهن و زندگی شما به طور کلی دارند. هرگز از خود انتقاد نکنید و خود را به عنوان ارزشمندترین موجود در این سیاره احساس کنید؛ این کار به ایجاد اعتماد به نفستان کمک می‌کند. فعالیت‌هایی را که می‌توانند به شما در زندگی شخصی، حرفه ای، جسمی و معنوی در طول فرآیند ظهور کمک کنند انجام دهید. فعالیت‌هایی مانند: انجام کاری که دوست دارید، خوردن غذاهای سالم، انجام تمرین، تجسم و تایید، ارتباط با افراد مثبت، خواندن کتاب های مثبت و انگیزشی و غیره.

شما باید تکنیک های خاصی را برای جذب یک فرد خاص به زندگیتان انجام دهید مانند: تجسم، مدیتیشن، تایید مثبت(گفتن عبارات تاکیدی مثبت) و روش هماهنگی طبیعت. ابتدا خواسته‌ی خود را به وضوح مشخص کنید و تعیین کنید دوست دارید شریک زندگیتان چه خصوصیاتی داشته باشد و رابطه شما با هم چگونه باشد، سپس با استفاده از تصاویری که با خواسته های شما مرتبط هستند جلوه‌ی بصری ایجاد کنید. فقط تصاویر خود با شخص مورد نظرتان را روی تابلوی آرزوها قرار دهید. سپس تمام ویژگی‌های مورد نظر خود را در آن شخص خاص بنویسید. گاهی اوقات ممکن است شما آن فرد را در دانشگاه، محل کار، سایت های شبکه های اجتماعی و … دیده باشید اما این امکان هم وجود دارد که اصلا او را ندیده باشید اما مایل هستید چنین شخصی را به زندگی خود جذب کنید. این بستگی به وضعیت شما دارد و شما باید در هنگام ایجاد تابلو آرزوها همه چیز را بسیار روشن و واضح نشان دهید.

شما باید عبارات تاکیدی مثبت را برای تایید خود و تصدیق خواسته‌ی خود آنقدر تکرار کنید که ذهن ناخودآگاه‌تان مطابق با رویای‌تان برنامه‌ریزی شود. تابلوی آروزها باید در مکانی درست قرار گیرد تا شما آن را چند بار در روز ببینید. علاوه بر این، هر روز باید مراقبه کنید و وقت خود را تنها در طبیعت صرف نمایید. در حال تمرین عبارات تاکیدی مثبت و تجسم خواسته‌هایتان باید احساس کنید همه چیز واقعی است و شما واقعا با آن شخص خاص هستید.

هنگامی که شما چنین تکنیک های روحی را تمرین می‌کنید، می‌توانید احساسات مثبت، اعتماد به نفس، انرژی، داشته باشید که مواد ضروری برای جذب شخص شایسته به زندگیتان هستند. شما باید از هر لحظه در طول فرآیند ظهور لذت ببرید. سپس می‌توانید آن فرد خاص و یا شخصیت رویایی خود را به زودی جذب کنید. جهان همیشه در حال کار است و شما فقط نیاز به یک بازی ارتعاشی(ارسال فرکانس مشابه) با شخص مورد نظر خود دارید تا در زندگیتان ظاهر شود.

نکته: در حالیکه همه چیز را به شیوه‌ای درست انجام دادید اما شخص خاصی که او را می‌شناسید جذب شما نشد؛ بدانید فرد شایسته‌تری در جهان برای شما وجود دارد صبور باشید و برای پذیرش آن فرد آماده شوید.

مقاله مشابه:

استفاده از قانون جذب برای عشق

تمرینات قانون جذب

+ تعداد بازدید : 2 |
نوشته شده توسط نیک در جمعه 24 آذر 1396 و ساعت 10:49

خلاصه کتاب قورباغه را قورت بده

کتاب قورباغه را قورت بده برایان تریسی

با به خاطر سپردن این روشها می‌توانید سعادت و خوشبختی و موفقیت خود را تضمین نمایید.

قورباغه را قورت بده

1. میز را بچینید.

تصمیم بگیرید و خواسته‌ی خود را دقیقا مشخص کنید. داشتن هدفی روشن و واضح امری کلیدی و حساس است. پیش از شروع به کار اهداف و مقاصدتان را مکتوب نمایید.

2. برای هر روز از قبل برنامه‌ریزی نمایید.

افکار خود را مکتوب کنید. هر دقیقه‌ای که صرف برنامه‌ریزی می‌شود، در هنگام کار زمانی معادل پنج الی 10 دقیقه صرفه جویی می‌شود.

3. از اصل 20/80 در تمام امور پیروی کنید.

20% از فعالیتهای شما، 80% نتیجه بخش است. همواره بر آن بیست درصد متمرکز شوید.

4. پیامد کارها را درنظر داشته باشید.

مهمترین و اساسی‌ترین وظایف و اولویت‌های شما آن کارهایی است که جدی‌ترین و بیشترین تاثیر را بر روی زندگی شخصی و شغلی شما می‌گذارد. بیش از هر کار دیگری بر روی این کارها متمرکز شوید.

5. از روش الف ب پ ت ث، فهرستی تهیه نمایید.

سپس آن فهرست را اولویت بندی کنید و مطمئن شوید که مهمترین کارها در راس فهرست شما قرار دارند.

6. بر روی اهداف کلیدی تمرکز کنید.

بر اهدافی که نتایج کلیدی دارند، متمرکز شوید و سپس با پشتکار فراوان برای حصول نتیجه اقدام نمایید.

7. از قانون عملکرد مفید اجباری پیروی کنید.

هرگز وقت کافی برای انجام تمام کارها وجود ندارد. اما همواره وقت کافی برای انجام مهمترین وظایف وجود دارد. مهمترین کارها کدامند؟

8. قبل از اقدام به کار، تمام مقدمات آن را فراهم کنید.

مقدمات کار را از پیش آماده نمایید تا عملکرد ضعیفی نداشته باشید.

9-در راستای اهدافتان هرآنچه که لازم است، فرا بگیرید.

هر قدر اطلاعات خود را در انجام وظایف اساسی افزایش دهید، کارها را سریعتر و بهتر انجام می‌دهید.

10. قابلیتهای منحصر به فردتان را تقویت کنید.

دقیقا مشخص نمایید که چه کاری را امروز و چه کاری را در آینده می‌‌توانید به خوبی انجام دهید. سپس با تمام وجود دست به کار شوید.

11. محدودیتهای مهم و اساسی خود را بشناسید.

عوامل بازدارنده‌ی بیرونی و درونی را مشخص نمایید. عواملی را که باعث تسریع در کار می‌شوند، معین نمایید و سپس موانع بازدارنده را از میان بردارید.

12. گام به گام حرکت کنید.

اگر در انجام کارها گام به گام به جلو حرکت کنید، می‌توانید بزرگترین و دشوارترین کارها را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

13. خودتان را تحت فشار بگذارید.

تصور کنید که مجبور به ترک اجباری شهر و دیارتان هستید. به گونه‌ای عمل کنید که انگار مجبورید پیش از رفتن تمام وظایف خود را به انجام برسانید.

14. توانمندی‌های خود را به حداکثر برسانید.

ساعاتی را که کارایی ذهنی و جسمی شما به حداکثر توان خود می‌رسد، مشخص کنید و ضروری‌ترین کارهای خود را در این اوقات انجام دهید. برای بازدهی بیشتر به اندازه‌ی کافی استراحت کنید.

15. برای کار بیشتر به خودتان انگیزه بدهید.

مشوق خود باشید. در هر شرایطی خوش بین باشید. به جای فکر کردن به مشکلات، در پی یافتن راه حلی مناسب باشید.

16. از تنبلی خلاق و سازنده کسب تجربه نمایید.

هیچ کس قادر نیست که تمام کارها را انجام بدهد. بنابراین گاهی اوقات تعمداً از انجام برخی کارها که اهمیت چندانی ندارند، پرهیز کنید. با این تعلل آگاهانه، وقت کافی برای انجام کارهای اساسی خواهید داشت.

17. ابتدا مشکل‌ترین کارها را انجام دهید.

روزتان را با سخت‌ترین کار آغاز کنید. کاری که بیشترین تاثیر مثبت را بر شما و کارتان بگذارد. تا آن را به پایان نبرده‌اید، دست از کار نکشید.

18. قورباغه‌ی خود را به قطعات کوچک تقسیم کنید.

مهمترین کار خود را به بخشهای کوچکتر تقسیم کنید و سپس برای شروع، بخشی از کار را آغاز کنید و آن را تا انتها ادامه بدهید.

19. برای هرکاری زمان خاصی را در نظر بگیرید.

برای انجام هر کاری مدت زمان خاصی را در نظر بگیرید تا در این مهلت مقرر بتوانید بر کلیدی‌ترین کارتان متمرکز شوید.

20. بر سرعت انجام کارهایتان بیفزایید.

همیشه دقت کنید که اصلی‌ترین و مهمترین کارتان را سری‌تر از بقیه انجام دهید تا به عنوان فردی که کارهایش را با کیفیت و سرعت بالا انجام می‌دهد، مشهور شوید.

21. کارها را برحسب اولویت انجام دهید.

در فهرست کارهای خود اولویت‌ها را مشخص کنید و سپس به سرعت دست به کار شوید. بدون وقفه کار را تا انتها پیش ببرید. این عمل، یکی از رموز اصلی افزایش کارایی و بهره‌وری فردی است.

مصمم شوید که هر روز و هر ساعت این تکنیک‌ها را تمرین کنید تا ملکه‌ی ذهن‌تان گردد. با داشتن این عادت مدیریت فردی و تبدیل آن به عنوان بخشی از نهاد و شخصیت خود، افق زیبای موفقیت و کامروایی در انتظار شماست.

فقط کافیست دست به کار شوید و قورباغه را قورت دهید!

منبع: گروه تحقیقاتی نیک جذب

برای دریافت کتابهای برایان تریسی روی لینک زیر کلید کنید

برایان تریسی pdf

برایان تریسی کتاب صوتی

+ تعداد بازدید : 1 |
نوشته شده توسط نیک در جمعه 24 آذر 1396 و ساعت 10:46

استفاده از قانون جذب برای عشق

آیا شما تا ابد رمانتیک هستید؟

استفاده از قانون جذب برای عشق

این رالف والدو امرسون، متفکر بزرگ بود که گفت: “عشق و شما باید عاشق باشید.” هنگامی که حرف قانون جذب و عشق به میان می‌آید، این سخن یکی از فلسفه‌های کلیدی در قلب آموزه‌های ما محسوب می‌شود. همانطور که بسیاری از ما می‌دانیم، عشق یکی از بزرگترین مشکلات بشریت است. نیروی بسیار محرک وجود ما و منبع قدرت تمام تظاهرات. پشت همه‌ی رویاها، چیزهایی که می‌خواهیم و جاهایی که می‌رویم عشق وجود دارد.

ما باید عشق را در بسیاری از جنبه های زندگی‌مان، بدون در نظر گرفتن اینکه آیا ما تصمیم گیرنده هستیم یا نه، پیدا کنیم. و این به خاطر این است که هرگز نباید تاثیر عشق را در خوشبختی و رفاه مان بی‌اهمیت در نظر بگیریم. همه‌ی شادی‌ها از نوعی عشق سرچشمه گرفته‌اند. پس بدون آن، ما کجا خواهیم بود؟

مهم نیست که شما به دنبال یافتن عشق بزرگ زندگی خود هستید یا می‌خواهید عشق را در رابطه‌ی فعلی خود حفظ کنید یا به سادگی احساس دوست داشتن را در شبکه‌ای از خانواده و دوستان خود به اشتراک بگذارید. بسیاری از مردم غالبا با احساسات منفی در اطراف موضوع عشق (و یا کمبود عشق) در زندگی خود دست و پنجه نرم می‌کنند.

متأسفانه، این ترس‌ها و نگرانی‌ها عشق را محکوم می‌کنند و مانع شکل گیری روابط دوستانه‌ای می‌شوند که مردم مشتاق آن هستند.

اشتباهات ارتباطی مشترک و نحوه اجتناب از شکستن قلب

آیا شما بین راه خود و شانس‌ تجربه ی عشق واقعی و خوشبختی ابدی مانده‌اید؟

هنگامی که ذهن‌مان را طبق قانون جذب تعلیم داده‌ایم و از آن در بخش بزرگی از زندگی‌مان استفاده کرده‌ایم، ساده تر می‌توانیم راه‌های مختلفی که به طور ناخودآگاه جلوی ورود عشق را به زندگی‌مان می‌گیرد، شناسایی کنیم.

می‌دانیم که قانون جذب می‌تواند به طور موثر مورد استفاده قرار گیرد و می‌دانیم که درک قانون و جایگزینی تمام احساسات منفی با تصدیق‌های مثبت ذهنی می‌تواند روی زندگی تاثیر مثبت بگذارد.

با این حال، تله‌های بسیاری وجود دارند که مردم را در هنگام تلاش برای به کارگیری قانون جذب در زندگی عاشقانه خود، به سقوط می‌کشانند.

یکی از رایج ترین اشتباهات این است: کسانی که خود را در نور بدی می‌بینند تمایلی به عشق ندارند. احساس بد به ظاهرتان ، عدم توانایی شما برای پیدا کردن یک شریک زندگی و یا سابقه‌ی روابط ناموفق شما، به طور غریزی راه ابراز عشق دیگران به شما را مسدود می‌کند.

با انتخاب اینکه در چرخه‌ی بی پایان منفی بودن باقی بمانید و با سکونت در آنچه که نیست، به جای آنچه که ممکن است، انتظار دارید به چه چیزی در جهان برسید؟ تمرکز بر بدبختی که در روابط گذشته داشتید یا زندگی در نواقص خود، تنها به افزایش این بدبختی‌ها کمک می‌کند و شما را از عشق‌هایی که مستحق آن هستند، باز می‌دارد.

چگونه از قانون جذب برای عشق استفاده کنید؟

هنگامی که از امکانات بی‌حد و حصر قانون جذب برای زندگی عاشقانه‌ی خود استفاده می‌کنید. آرامش زندگی شما به طرز معجزه آسایی بیشتر می‌شود.

  1. از تکنیک های تجربی روزمره برای عشق استفاده کنید

وقتی احساس می‌کنید عشق بیشتری در زندگی شما وجود دارد اولین کاری که باید انجام دهید این است که افکار و اعمال خود را با عشق مطلق پر کنید. با همسو شدن ذهن و احساسات مثبت شما و عشق به خود و اطرافیانتان، توانایی شما برای عشق ورزیدن و دوست داشتن دوباره از طریق دیگران به شما برمی‌گردد.

  1. سپاسگزار باشید

قدردانی یکی از جنبه های مهم قانون جذب است که می تواند به باز کردن راه فراوانی عشقی که انتظار آن را دارید کمک کند. سپاسگزاری برای تمام عشقهایی که قبلا در زندگیتان تجربه کرده اید، هرچقدر هم اندک باشد؛ راهی مطمئن برای جذب بیشتر عشق به زندگی شماست.

بنابراین، چرا سعی نکنیم تمام زندگی خود را از سپاسگزاری به خاطر عشق پر کنیم؟ عشق جهان هستی، عشق شما برای خودتان، دوست داشتن شریک زندگی، عشق به چیزهایی که از آنها لذت می برید، عشقی که به دیگران می ورزید؛ برای عشق بسیار سپاسگزار باشید، مطمئنا این کار تنها می تواند یک چیز را به زندگی شما جذب کند. عشق و چیزهایی بیشتر از عشق!

در مقایسه با افرادی که به دنبال عشق ورزیدن هستند، افرادی که در معرض یک رابطه بلندمدت هستند نیز باید تلاش کنند تا زمان بیشتری برای درک کامل قانون جذب و چگونگی استفاده از آن برای حفظ و ایمن نگه داشتن عشق در نظر بگیرند. قدردانی می‌تواند کمکی برای دستیابی به این موضوع حیاتی باشد.

به جای تمرکز بر چیزهایی که شما را در مورد شریک زندگی‌تان حساس می‌کند. (همانطور که در هر رابطه‌ای اتفاق می‌افتد)، انتخاب کنید روی چیزهایی که برای دیگران مهم است، متمرکز شوید. این راه ساده اما فوق العاده‌ای برای روشن نگه داشتن آتش عشق‌تان است.

ذهن خود را از هر گونه احساسات منفی پاک کنید و تنها بر روی آنچه که در این رابطه از آن سپاسگزارید، تمرکز کنید، عشق دریافتی شما دو برابر می‌شود.

  1. اکنون اقدام نمایید و عشق را آشکار کنید

شما توانایی کنترل هر حوزه‌ی زندگی خود را دارید، عشق هم مانند هر بخش دیگر زندگی شما می‌تواند کاملا تغییر کند و بهتر شود.

به جای زل زدن به زوج‌های دوست داشتنی اطرافتان و حسادت به خوشبختی آنها، مسئولیت زندگی خود را بر عهده بگیرد و عشق و شادی واقعی خود را که حق شماست بپذیرید.

به یاد داشته باشید که ذهن و قلب خود را به روی جهان اطرافتان باز نگه دارید؛ عشق موجود در جهان هستی می تواند مال شما باشد.

منبع: گروه تحقیقاتی نیک جذب

شاید بخواهید مطالب بیشتری درباره ی قانون جذب بخوانید:

قانون جذب چیست؟

استفاده از قانون جذب برای موفقیت در امتحانات

۱۰ گام قانون جذب

تمرینات قانون جذب

+ تعداد بازدید : 1 |
نوشته شده توسط نیک در جمعه 24 آذر 1396 و ساعت 10:41